استقلال موزیک

ساخت وبلاگ
چکیده : آهنگ های غمگین... با عنوان : مشاوره چیست ؟ بخوانید :
مشاوره بر اساس نظر متخصصان و نظریه پردازان این حرفه عبارت است یک رابطه روانشناسانه بین دو نفر که یک طرف این رابطه فردی است که به نوعی با چالش ها و مسایل زندگی رو به رو است و برای حل این مسایل نیاز به کمک دارد و طرف دیگر رابطه فردی است که در زمینه های روانشناسی، مسایل اجتماعی و فرهنگی تخصص دارد. در این را بطه فرد متقاضی خدمت، بیمار نامیده نمی شود بلکه مراجع نام دارد. و تمام تلاش مشاور این است که به او کمک کند تا به بتواند دید روشن تری نسبت به مسایل خود پیدا نموده جایگاه خود و دیگران ونیز عوامل محیطی و اجتماعی را در مورد مسایل خود درک کند و با شناخت و استفاده از قابلیت ها و توانمندی های خود به حل مسایلش بپردازد. در فرایند مشاوره نقش اساسی به عهده مراجع است چرا که هدف مشاوره کمک به رشد فرد است تا بعد از این خود بتواند بدون کمک مشاور مشکلاتش را تحلیل و به رفع آن کمک کند. مشاور کیست؟ در فرایند مشاوره سه عنصر شخصیت، دانش و مهارت مشاور، نقش بسیار اساسی بازی می کند. کارل راجرز روانشناس و مشاور انسان گرا اعتقاد دارد در فرایند مشاوره شخصیت مشاور۶۳% و مهارت و تکنیک ۳۷%نقش دارد. لذا مشاور موفق کسی است ضمن دارا بودن مهارتهای تخصصی و دانش کافی از لحاظ روانی نیز فرد سالم و نیز انسان دوست باشد. در غیر این صورت نه تنها نمی تواند کمکی به مراجعین خود ارایه دهد بلکه برای خود و مراجعین نیز مشکل ساز خواهد بود.
دو عنصر ضروری دیگر در فرایند مشاوره دانش و مهارت کافی است. مشاوره، حرفه ای است علمی و بسیار حساس که با خصوصی ترین و محرمانه ترین و نیز پیچیده ترین مسایل انسانها سرو کار دارد لذا داشتن صرف اطلاعات محدود روانشناسی به تنهایی نمی تواند فرد را در مقام یک مشاور حرفه ای قرار دهد. برای مشاور شدن لازم است فرد تحصیلات دانشگاهی در مقطع فوق لیسانس یا دکتری در زمینه مشاوره یاروانشناسی بالینی داشته باشد. البته سیستم آموزشی کانادا به مددکاران اجتماعی هم این امکان را می دهد که در صورت دارا بودن مدرک فوق لیسانس در این زمینه به ارایه خدمات بپردازند. علاوه بر مدرک دانشکاهی برای اشتغال در این حرفه، لازم است متخصصین از مراجع قانونی اجازه کار دریافت کنند اصطلاحا رجیستر شوند که این امرضامن حفظ کیفیت خدمات ارایه شده و حمایت از حقوق مراجعین خواهد بود. بنا براین هر مراجعی حق دارد که از مشاور خود دراین زمینه سوال کند تا از کیفیت خدمات ارایه شده و نیز حفظ حقوق خود اطمینان حاصل کند. چه کسی نیاز به مشاوره دارد؟
اگر منحنی نرمال سلامت روان جامعه را در نظر بگیریم تقریبا ۹۵% افراد جامعه در طیف سالم قرار می گیرند و تنها ۵% دچار بیماری روانی هستند. البته این بدان معنی نیست که این ۹۵% مشکلی ندارند بلکه بدان معنی است که درگیر مسائل زندگی بودن به معنی بیماری نیست. این طیف وسیع مردم نه تنها بیمار نیستند بلکه خود توانایی بالقوه حل مشکلاتشلن را دارند. آنها نیاز دارند با کمک فردی حرفه ای با کشف قابلیتهای خود به گونه ای با چالش های زندگی و مشکلات موقعیتی رو به رو شده و به حل آنها اقدام کنند. با توجه به نوع مشکل مطرح شده از سوی مراجع، خدمات مشاوره در چهار زمینه اساسی ارایه می شود
۱- مشاوره سلامت روان: این نوع مشاوره مربوط است به زمینه های فردی مانند مسایل عاطفی، اضطراب، غمگینی، افسردگی، وسواس ترس ودیگر مسائل عاطفی که خفیف بوده و با اقدامات غیر دارویی بهبود پیدا می کند
۲- مشاوره خانوادگی و زناشویی : که در زمینه هایی مانند ازدواج، طلاق، رابطه با فرزندان، روابط جنسی، تعارضات و اختلافات زناشویی ارایه می شود.
۳- مشاوره شغلی و تحصیلی: این نوع مشاوره در زمینه هایی مانند انتخاب رشته دانشگاهی، انتخاب شغل، متناسب با شخصیت، تعارضات مربوط به محیط کار، انواع استرس های شغلی و تحصیلی، فرسودگی شغلی تغییر رشته و شغل، سازگاری شغلی و از این دست مسایل ارایه می شود.
۴- مشاوره توانبخشی: مشاوره توانبخشی به معنی کمک به افراد برای سازگار شدن با موقعیت های خاص زندگی است. ابتلا به بیمار های خاص، اعتیاد یا معلولیت فرد یا عضوی از خانواده او، طی نمودن مراحل سوگ و عوارض آن، درگیر مسایل قانونی و زندان بودن و همچنین دوران بازگشت به جامعه بعد از تحت کنترل قرار گرفتن بیماری جسمی یا روانی مستلزم دریافت مشاوره توانبخشی است.
 

سخن آخر این که مشاوره یک فرایند پیشگیرانه و بهبود بخشی است که برای پیشگیری از بروز مشکل و بیماری و نیز بهبود بخشی عوارض ناشی از مسایل موقعیتی ارایه می شود. با این وصف درصد زیادی از افراد جامعه دربیشتر عرصه های زندگی خود نیاز به خدمات مشاوره دارندچه آنها که می خواهند از حداکثر توان خود برای رویارویی با چالشهای زندگی بهره ببرند و چه آن دسته که در پی افزایش کیفیت و شادمانی در زندگی خود هستند.

برای مشاوره رایگان به سایت گپچه مراجعه کنید.

استقلال موزیک...
ما را در سایت استقلال موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 78 تاريخ : 23 اسفند 1398 ساعت: 13:36

چکیده : آهنگ های غمگین... با عنوان : اجاره خودرو برای سفر خارجی بخوانید :

اگر از آن دسته از افرادی هستید که ترجیح می دهید اجاره خودور برای سفر خارجی را تجربه کنید و اینکه همیشه و هرجایی حتی در سفر با خودروی خودتان به دیدن جاذبه ‌های متنوع و زیبای مقصدتان، خودتان رانندگی کنید، بهترین راه اجاره خودرو می باشد! ضمنا از آن‌ جایی که امکان حمل خودرو با هواپیماهای مسافری به کشورهای دیگر نیست، خوشبختانه این روزها سیستم اجاره خودرو دغدغه بیشتر مسافران در شهر و کشورهای مختلف را حل کرده و توجه داشته باشید که اجاره خودرو در کشورهای خارجی قوانین خاص خودشان را دارند که در ادامه با آن‌ ها آشنا خواهیم شد و ضمنا شما هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین امکان اجاره خودرو مورد نظرتان را دارید و برای کرایه آنلاین خودرو هم تنها کافیست مدارکی مثل گواهی ‌نامه بین ‌المللی با حداقل اعتبار یک سال و پاسپورت داشته باشید و شخص متقاضی نباید کمتر از ۲۲ سال داشته باشد و بدانید که نمایندگی‌ های شرکت ‌های کرایه خودرو در فرودگاه ‌ها، در نزدیکی جاذبه‌ های توریستی و مراکز شهر هستند و اگر شما ترجیح دهید خودرو را به صورت حضوری کرایه نمایید، با ارائه مدارک و دریافت هزینه نماینده شرکت ‌ها این کار را برای شما انجام خواهند داد و در زیر قصد داریم اجاره خودرو در 3 مقصد پرطرفدار استانبول، دبی و مالزی را برای شما شرح دهیم همراه ما باشید.

اگر به دنبال اجاره خودرو در استانبول هستید، مطمئن باشید که براحتی با توجه به نیازتان می توانید هر خودرویی که بخواهید را کرایه کنید و نیز برای اجاره خودرو در استانبول شما باید حداقل دو هفته قبل از سفرتان با تور استانبول ، خودرو مورد نظر خود را رزرو نمایید و در استانبول رانندگان باید حداقل 21 سال سن را داشته باشد و می بایستی گواهینامه رانندگی معتبر بین المللی همراهتان باشد ؛ در ضمن برای اخذ این گواهینامه شما این امکان را دارید که از سازمان اتومبیل رانی و جهانگردی ایران و یا از نمایندگی های این سازمان در عرض یک ساعت دریافت نمایید؛ ضمنا اگر مسافر تورهای استانبول هستید و می خواهید با داشتن یک خودرو مناسب طعم دل انگیز گشت و گذار و تفریح را در این مقصد را از دست ندهید میتوانید با شرکت های خدمات کرایه خودرو تماس بگیرید و در استانبول سفری راحت را تجربه کنید و اینکه شما امکان این را دارید که به راحتی با اجاره روزانه خودرو به هر کجا می خواهید بروید و اما نکته قابل توجه اینجاست که اجاره خودرو روزانه در استانبول دارای محدودیت کیلومتری است و مشتریان مجاز به رانندگی روزانه با یک حد کیلومتر ثابت بوده که میتوان گفت این نوع اجاره خودرو تنها برای افرادی پیشنهاد می کنیم که برای کارهای تجاری خود به استانبول و دیگر شهرهای ترکیه سفر میکنند و قیمت اجاره خودرو در ترکیه و استانبول با توجه به شرایط کاملا متفاوت بوده و بسته به نوع ماشین و تعداد روزهای درخواستی شما برای اجاره، متفاوت خواهد بود و نیز خودروهای موجود برای اجاره خودرو در ترکیه همه در قیمت های مقرون به صرفه می باشد.

به همین منظور ما جهت خرید تور و اجاره خودرو آژانس سلام پرواز را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که اطلاعاتی دقیق تری دارند و می توانند مسئولیت این کار را برای شما برعهده بگیرند و نیز در شهر استانبول لیست زیادی از مناطق گردشگری، رستوران ها و جاذیه های خرید وجود دارد و داشتن یک وسیله نقلیه به این معنی است که شما می توانید به راحتی از گشت و گذار در این شهر لذت ببرید و شما مسافران عزیز جهت مشاهده آفر تور استانبول در سایت سلام پرواز ایرانیان می توانید اقدام نمایید ؛ پس برنامه ریزی سفر خود را به سلام پرواز بسپرید تا با اجاره خودرو در استانبول به راحتی به تمام نقاط این شهر دسترسی داشته باشید.

گزینه بعدی مقصد محبوب ایرانیان شهر دبی است ؛ شهر لوکس دبی یکی از شهرهای حاشیه‌ خلیج فارس بوده که در مدت زمان کوتاهی توانسته در زمینه‌ اقتصادی، تجاری و گردشگری به موفقیت ‌های چشمگیری دست یابد و به‌ سرعت رشد کند و با اینکه این شهر در حقیقت در بیابان قرار دارد و آب ‌و هوای آن در بیشتر ایام سال بسیار گرم است و نیز به ‌دلیل وجود امکانات چشمگیر و مراکز تفریحی و خرید بسیار متنوعی که دارد ، گردشگران از سراسر جهان، در تمام طول سال به این کشور به کرات سفر می کنند و از آنجایی که مراکز تفریحی آن از هم فاصله دارد، یک راه بسیار خوب و مقرون به صرفه برای گشت و گذار در دبی کرایه ماشین  است و توجه داشته باشید که اولین چیزی که برای اجاره خودرو در دبی مورد نیازمان است داشتن گواهینامه بین المللی می باشد تا شرایط اولیه کرایه کردن خودرو را داشته باشیم ؛ لازم به ذکر است که اجاره خودرو در دبی برای ایرانی ها ممکن است کمی سخت باشد زیرا ایرانی ها کمتر حساب ویزا کارت یا مستر کارت دارند تا اعتبار آن ها کنترل شود که امکان کرایه خودرو را دارند یا خیر، اما نگران نباشید شما برای این کار می توانید به آژانس هواپیمایی سلام پرواز که متنوع ترین تورهای دبی را را دارند کمک بگیرید چرا که روش های متنوع و راحتی را به شما پیشنهاد می کنند تا بتوانید براحتی در سفر به دبی خودرو مورد نظرتان را کرایه کنید و نیز این آژانس شناخته شده و معتبر در سایت خود تور ویژه دبی با قیمت 3 الی 4 میلیون تومان را ارائه کرده است که بهترین گزینه و ارزانترین تورها را در میان دیگر آژانس ها داراست.

در ضمن خودروها در دبی در کلاس های مختلفی اعم از : اکونومی ، مینی ، بزرگ ، شاسی بلند و لاکچری برای شما ارائه می شوند که هزینه آنها از 70 درهم شروع میگردد و در برخی از موارد تا 2000 درهم نیز می رسد که بسته به نوع ماشین و امکاناتی که ماشین دارد مثلا : جی پی اس ، بیمه و ..... هزینه هایشان متغیر خواهد بود و شرکت های اجاره اتومبیل بسیاری نظیر Europcar ، National،avis ،Dollar ، Sixt در دبی نمایندگی دارند که شما مسافران اینامکان را دارید که حضوری و یا از طریق وب سایت های آنها مواردی از جمله ماشین مورد نظر ، مدت اجاره خودرو ، زمان تحویل گرفتن ، محل تحویل گرفتن ، زمان تحویل دادن و محل تحویل دادن را تعیین و رزرو کنید و گزینه بعدی شما این است که نیز می توانید بعد از دریافت تور دبی خود به شعب شرکت Europcar در ایران مراجعه کنید تا با پرداخت پول به ریال ماشین و امکانات مورد نظر خود را رزرو نمایید و تنها در دبی ماشین خود را تحویل بگیرید.

مقصد آخر ما در این مطلب می رسد به شهر بکر و سرسبز مالزی که در اصل یکی از بهترین مقصدهایی است که می توانیدبه تفریح و گشت و گذار در آن را توسط ماشین مورد علاقه خود تجربه کنید، در مالزی خیابان ها و بزرگراه های با کیفیت و جذابی وجود دارند که شما می توانید به هر جاذبه و نقطه ای که بخواهید توسط ماشین دسترسی راحتی داشته باشید ؛ توجه داشته باشید که اجاره ماشین در مالزی به شهر خاصی محدود نبوده و شما این امکان را دارید که به هر نقطه ای از این کشور توسط یک ماشین اجاره ای سفر کنید ! البته ما معمولا اجاره ماشین بین شهرها را زیاد پیشنهاد نمی دهیم اما این موضوع بستگی به شما مسافران دارد ؛ در ضمن کرایه خودرو در مالزی توسط اینترنت و به صورت آنلاین به راحتی امکان پذیر بوده و هزینه بنزین در این کشور در مکانهای مختلف متفاوت است، ضمنا شما اگر به صورت گروهی سفر می کنید می توانید اتوبوس و یا ون هایی را نیز اجاره کنید که برای تعداد بالاتر مناسب تر و مقرون به صرفه تر می باشد و همچنین در مالزی این امکان هست که ماشینی به همراه راننده و یا راهنما نیز اجاره نمایید و نکته مهم اینجاست که برای آن هایی که زیر 23 سال هستند اجازه رانندگی در مالزی را ندارند ؛ شرکت های زیادی وجود دارند که از طریق آن ها شما می توانید اجاره ماشین در مالزی را انجام بدهید، در این کشور شرکت های ملی و بین المللی زیادی برای این کار وجود دارد که در میان آن ها شرکت هایی هستند که بین المللی و معروف تر هستند که از جمله آن ها می توان به : شرکت هایی مثل Alamo، Sunny Cars، Europcar و Avis اشاره نمود و یا شرکت ‌های مالزیایی شناخته شده مثل Hawk Malaysia، Iprac، Mayflower و Kasina نیز از شرکت های معروف ملی مالزی هستند که معمولا اجاره ماشین از شرکت های محلی کمی ارزان تر از شرکت های بین المللی است.

در آخر بدانید که برای سفر به کشور مالزی راحت ترین روش رزرو و خرید بهترین تورهای مالزی از یک آژانس معتبر است و ما آژانس سلام پرواز را پیشنهاد میکنیم چرا که ارزانترین و متنوع ترین تورها را به مسافرانشان ارائه می کنند و دلیل آن هم این است که این مجموعه خود مجری و برگزار کننده انواع تورهای مالزی، تورهای ترکیبی مالزی و ... هستند ؛ در ضمن اطلاع داشته باشید که تورهای گردشگری کوالالامپور اغلب 6 تا 8 روزه هستند و شما تور لحظه آخری مالزی کوالالامپور و سنگاپور با قیمت کمتر از 6 میلیون را براحتی می توانید از این آژانس تهیه نمایید و در آخر برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کرایه خودرو در این مقاصد و قیمت تورهای گفته شده با شماره تلفن  22221500  021 -تماس حاصل نمایید.


http://donyayekhodro.com/news/226132/%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C

استقلال موزیک...
ما را در سایت استقلال موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 85 تاريخ : 1 اسفند 1398 ساعت: 3:24

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :